Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Tatínek si přál pracovní oděvy k Vánocům

Ačkoli je teprve listopad, jsem ten typ člověka, který žije sváteční atmosférou už od října. Nečekám na první advent a domácnost si zdobím už od poloviny listopadu vánočními dekoracemi. A co se týče dárků, ty mám vybrané už od konce října, pak jen čekám na správnou příležitost, abych je objednala, zabalila a schovala na místo, kde je nikdo nenajde.

Letos o Vánocích budu společně s přítelem u mých rodičů. Každý rok to střídáme, jednou jsme u našich, podruhé zase u přítele rodičů, na první svátek vánoční pak jezdíme k těm druhým a takhle to praktikujeme již sedmým rokem. Letos padl los na moje rodiče, kterým jsem chtěla udělat radost nejen dárky, ale i tím, že mamince pomůžu s pečením, přítel pak tatínkovi s kaprem.

A jelikož chci mít všechno naplánované dopředu, už teď vybírám dárky. Pro maminku už mám dokonce koupené schované, přítele vyřeším později, momentálně vymýšlím něco pro tatínka. Maminka mi prozradila, že se několikrát zmiňoval, že by se mu hodily nějaké pracovní oděvy, ve kterých by mohl kutit na zahrádce, dělat v dílně a všelicos někde montovat, stavět nebo zase rozebírat, jak to má v povaze. Přišlo mi to jako dobrý nápad, takže jsem se vydala hledat do vod internetu.

Našla jsem stránku rucedozadu.cz, která mě v první chvíli zaskočila rozmanitostí sortimentu. Ačkoli se to všechno týkalo pracovních oděvů, pomůcek, ochranných pomůcek či bot, bylo tam toho tolik, až jsem se zpočátku lekla. Když jsem ale procházela nabídku, bylo mi jasné, že nakoupím právě tady. V košíku mi tak postupně skončila pracovní bunda, montérky, několik rukavic, jedna mikina a přihodila jsem i kraťasy, aby měl tatínek v čem chodit v létě. Objednávku jsem potvrdila, zaplatila a čekala.

Balíček přišel do týdne, společně s přítelem jsme si dané věci prohlíželi a Tomáš uznale pokyvoval hlavou, že je to opravdu kvalita. Dokonce se zmínil, že by se mu takové montérky taky hodily, když chodí tatínkovi pomáhat. Nebo pro chvíle, až nám bude stavět domek. Takže kdo ví, možná je pod stromečkem přeci jen taky objeví.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama