Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Římské rolety naší domácnosti prospěly

Asi jako každá žena i já chci mít svou domácnost vyšperkovanou do posledního detailu. Můj manžel na tohle nemá to správné oko a zkrátka tomu vůbec nerozumí. Když jsem za ním přišla s otázkou, čím by doladil obývací pokoj, koukal se na mě jako zjara. Usoudila jsem, že tady rozhodně nepochodím a raději jsem si zašla pro radu k mojí mamince. Maminky přece vždycky všechno vědí nejlépe.

Moje maminka je ze staré školy a některé její názory se tak trochu, někdy i více, rozchází s těmi mými. Když jsme jednoho odpoledne seděly nad kávou a její výbornou bábovkou, maminka navrhla, že by se u nás doma nádherně vyjímaly látkové rolety. Zpočátku jsem si myslela, že si ze mě dělá srandu, protože pod látkovými roletami jsem si představila něco nevkusného, co nám viselo na oknech, když jsem byla malá holčička. Během dne jsem si to ale nechala projít hlavou a nakonec jsem musela uznat, že to možná nebude až tak špatný nápad.

Rozhodla jsem se, že se podívám na internetu, jaké jsou možnosti. Už za pár minut mi bylo jasné, že dnešní látkové rolety jsou úplně jiné, nežli ty, které si pamatuji z dob svého dětství. Když jsem si prohlížela nabídku e-shopu markupstudio.cz, nenacházela jsem slova. Rolety vypadaly moderně, slibovaly loudou výdrž a byly k dostání v různorodém provedení. A bylo rozhodnuto.

Po pár hodinách a několika šálcích kávy jsem měla konečně vybráno. A byla jsem spokojená. Spojila jsem se s danou firmou, domluvila se s nimi na schůzce a těšila se, až mi budou rolety zdobit domácnost. Vše trvalo jen několik dní, během kterých jsem hořela nedočkavostí. A měla jsem k tomu důvod! Jakmile byly rolety na oknech, brada mi klesla údivem. Vypadalo to opravdu báječně! Dokonce i manžel uznal, že látkové rolety naší domácnosti prospěly – dle jeho slov teď působí více útulně. Opět jsem se tak přesvědčila o tom, že maminky mají vždycky pravdu.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama