Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Pro maminku jsme hledali něco výjimečného

Blížily se narozeniny mojí maminky a já společně s manželem vymýšlela vhodný dárek. Letošní rok měla oslavit kulaté sedmdesáté narozeniny, což si vyžadovalo nějaký speciální dárek. Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jakou cestou se vůbec vydat. Nedařilo se nám přijít na něco smysluplného a originálního, nechtěli jsme se spoléhat na klasiku a dávat jí dárkový koš nebo kosmetický balíček.

Když jsem jednoho dne hledala na internetu něco, co by mi padlo do oka, zaujaly mě náhrdelníky s kameny, které nabízely v jednom e-shopu. Zvědavě jsem se proklikla na stránky a začala si prohlížet nabízený sortiment. Jelikož maminka je typická žena a na šperky si odjakživa potrpí, zdálo se mi od samého začátku, že právě tohle by mohlo být to pravé.

Hledala jsem proto bližší informace a mile mě překvapilo, že se šperky vyrábí ručně. To se v dnešní době tak často nevidí, zpravidla veškerou práci převezmou stroje, o to více jsou pak ručně vyráběné výrobky cennější. A samozřejmě každý kousek je originál a o to mi přesně šlo.

Poradila jsem se s manželem, jestli si také myslí, že je tohle ta cesta, kterou bychom se měli vydat. Když jsem mu ukázala pár kousků z nabídky, byl stejně tak nadšený jako já. Teď už jen stačilo vybrat správný kousek.

Rozhodla jsem se, že mamince náhrdelník vyberu podle jejího znamení zvěrokruhu. V e-shopu na to mají speciální kategorii, takže jsem nemusela nic složitě hledat nebo se dlouhé minuty snažit proklikat tam, kam jsem potřebovala. Našla jsem maminčino znamení býka a chystala se vybírat mezi jednotlivými náhrdelníky s kameny, jenže jich bylo tolik, že jsem se nemohla rozhodnout. Nakonec vybral manžel. Dokončili jsme objednávku a těšili se na balíček.

Jak se v den narozenin ukázalo, manžel vybral výborně. Maminka je z dárku nadšená a stejně jako my mile překvapená jeho kvalitou a ručním původem. Možná, že příští rok rozšíříme maminčinu sbírku o další kousek.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama