Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Naše moderní koupelna nám dělá samou radost!

Když jsme se s manželem stěhovali do nového domečku, který jsme v létě koupili v jedné malebné vesničce, už od první návštěvy nám bylo jasné, že si bude vyžadovat hned několik úprav. Dostatek pozornosti mimo jiné místnosti vyžadovala především koupelna, která byla ještě původní a nestála za nic – a to jak po vzhledové stránce, tak po té praktické.

Postupně jsme si baráček zdokonalovali a zařizovali k obrazu svému. Když došla řada i na koupelnu, nemohla jsem se dočkat její proměny. Zbylé místnosti jsme s manželem zvelebovali společně, ale koupelna měla být čistě v mojí režii. Manžel s kamarádem Tondou z původní koupelny odstranili vše, co tam nemělo co dělat. Pustili se do nové podlahy, obkladů kolem celé místnosti i malování. A já měla na starost vybrat koupelnové vybavení.

Od kamarádky Radky jsem dostala tip na stránku vse-do-koupelny.cz, odkud objednávala nábytek do koupelny a nemůže si prý na nic stěžovat. Když jsem přišla domů z práce, hned jsem si sedla k počítači a chystala se na jejich nabídku podívat. Mile mě překvapily jejich stránky, které na mě působily elegantně a přehledně. Nemohla jsem se dočkat, až začnu vybírat i konkrétní zboží.

Potřebovali jsme kompletně veškeré vybavení, od toalety, před umyvadla, sprchový kout, po domluvě jsme chtěli i vanu, aby v ní manžel mohl lenošit, stejně tak i nějaký nábytek. Díky přehledně rozdělenému sortimentu jsem se ale na stránkách orientovala docela snadno, takže mi v košíku začaly přibývat všechny potřebné věci, které mi padly do oka. Zaměřila jsem se na moderní koupelnový nábytek, který měl nejen kvalitní materiály, ale především líbivý design. S objednávkou jsem byla spokojená a těšila se, až všechno dorazí.

Za několik dní zboží dorazilo, naprosto v pořádku a nepoškozené. Manžel začal s umisťováním do koupelny, což sice zabralo několik dní, ale snažila jsem se být trpělivá. Po dvou týdnech už byla naše moderní koupelna kompletní. Od té doby nám dělá samou radost.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama