Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Moderní kuchyně na míru splňuje naše nároky na kvalitu i design

S manželem jsme se před pár lety odstěhovali do domečku nedaleko od Prahy. Celý život jsme bydleli v bytě u frekventované ulice, kde jsme to měli kousíček na metro i tramvaj, ale musí Vám být jasné, že žádný extra klid tam teda rozhodně nebyl. Balkón jsme měli úplně miniaturní a do ulice a to pak byl kolikrát raději člověk vevnitř, než aby se mačkal na miniaturním balkónku s výhledem na silnici.

Častokrát jsme se bavili o tom, že bych změnil lokalitu, že bychom si našli jiný byt, protože jsme věděli, že práci rozhodně měnit nechceme. Pak ale manžel přišel s nápadem, že bychom se odstěhovali za Prahu. Auta máme, takže s dopravou nemáme problém a dokonce i vyhlídl jeden malebný domeček. Musím Vám říct, že na fotkách vypadal úžasně, a když jsme se na něj jeli podívat, zamilovali jsme si ho.

Ihned jsme začali vyřizovat hypotéku a prodej našeho bytu. Všechno šlo až nečekaně rychle. A očividně nám byl prostě souzený. První čím jsme začali, když jsme se tam nastěhovali, bylo předělání kuchyně, protože já v kuchyni trávím strašně ráda volný čas. Vařím, peču a k tomu potřebuju mít prostor, ve kterém se budu cítit dobře a bude splňovat požadavky na prostor a vybavení.

Jasnou volbou pro nás byla moderní kuchyně na míru. My rádi sledujeme trendy v bytovém designu a vybrali jsme si kuchyni, která nám se nejvíce líbila, ale potřebovali jsme ji nechat vyrobit. Naštěstí má manžel spousty kontaktů a od známého získal doporučení na výrobce kuchyní. Okamžitě jsme ho oslovili a on nám skutečně splnil vše, co jsme si přáli.

Našeho moderní kuchyně je neustále plně funkční a vypadá jako nová. Jsme absolutně spokojeni a za žádných okolností bychom neměnili. I kuchyně na míru se dají pořídit za přijatelné ceny. Stačí jen vědět na koho se obrátit.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama