Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Jak jsme synovi pořídili adaptér k autorádiu

Znáte ten pocit, kdy Váš mladší syn už není tak malý chlapec, respektive to není vůbec chlapec, ale student posledního ročníku střední školy a Vy vlastně nevíte, co mu pořídí? Minulý víkend jsme oslavili Markovo devatenácté narozeniny a musím Vám říct, že to bylo něco. Sjela se celá rodina, což jsem zprvu ani neočekávala a pořádně jsme to zapili a oslavili.

Nicméně to nic nemění na tom, že jsme si s manželem lámali hlavu nad tím, čím mu tak udělat radost. Nejdříve jsme byli rozhodnuti, že mu dáme do obálky peníze, ale na druhou stranu, co to je za dárek? Mám ráda, když je vidět, že si člověk s dárkem lámal hlavu a snažil se vymyslet něco speciálního.

Manžela však napadl skvělý nápad a to spojit se s jeho kamarádem, se kterým tráví spoustu času. Začal se s ním rodit, co by tak Marek mohl chtít, čím ho potěšit. A Vláďa nám poradil skvělou věc, kterou je adaptér k autorádiu. Marek je blázen do aut, k osmnáctým narozeninám dostal starší auto z bazaru. Ačkoliv to není žádná voňavka, slouží mu pěkně a Marek si na něj nestěžuje. Nicméně rádio má opravdu nejlepší roky za sebou a rozhodně nesplňuje potřeby mladých.

Vláďa mi poslal do e-mailu e-shop s adaptéry k autorádiu a napsal mi, který bych měla objednat, aby pasoval přímo k tomu danému rádiu. V ten moment jsem již neměla co řešit, protože jsem věděla, že tohle mu zajisté udělá radost a adaptér jsem objednala. Hned ten den mi přišlo potvrzení o zpracování objednávky a předání přepravci. Jen co nám dorazil balíček domů, zabalili jsme ho a nemohli jsme se dočkat dne D. Zbytek týdne, však velmi rychle utekl. Markovi jsme popřáli a ten měl z adaptéru ohromnou radost.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama