Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Hotel v Karlových Varech nám okamžitě učaroval

S manželem oba hodně pracujeme, doma se moc nevídáme a ani volné víkendy u nás nejsou pravidlem. Když už toho na nás začalo být moc, domluvili jsme se, že už zkrátka potřebujeme vypnout. Manžela napadlo, že bychom mohli odjet někam na víkend, třeba na nějaký příjemný wellness, kde bychom načerpali ztracené síly, na chvilku vypnuli od běžných starostí a užili si chvíle strávené ve dvou. Já jsem byla nadšená a výběr našeho cíle jsem nechala na manželovi, jen ať mě pěkně překvapí.

Konečně přišel den D, kdy jsme se ráno sbalili a vyrazili jsme. Naším cílem se stal Hotel v Karlových Varech, který se nacházel jen kousíček od tamní kolonády. Místo, kam jsme přijeli a samozřejmě i hotel, nám okamžitě učarovaly. V tu chvíli nám oběma došlo, jak strašná škoda je, že jsme pořád jen v práci a nikam nejezdíme.

Prostředí hotelu bylo krásné, vkusné a moderně zařízené. Na recepci se nás ujal milý personál, který nám předal klíče od pokoje, popřál krásný pobyt a my jsme se zašli ubytovat. Jakmile jsme otevřeli dveře od našeho pokoje, brada mi div neklesla až na podlahu. Ještě nikdy jsem nebyla v tak krásně zařízeném pokoji s úžasným výhledem na zdejší přírodu, která byla opravdu kouzelná. Doslova pastva pro oči i pro duši.

Hned to odpoledne jsme navštívili první procedury, manžel si vybral perličkovou koupel a já dala přednost masáži. Měli jsme docela pestrý program, zaplatili jsme si několik wellness procedur a bylo jasné, že celý víkend máme o zábavu postaráno. I přesto jsme si ale našli čas na to, abychom si prohlédli i zdejší krásnou přírodu, zašli jsme si na procházku a vydali se i na 3 km vzdálenou kolonádu.

Stejně jako ubytování a příjemný personál nás velice mile překvapilo jídlo, které bylo hodné michelinské hvězdy. Celý pobyt jsme si užili, akorát to strašně rychle uteklo. Domů jsme se vrátili báječně odpočatí a naladění a domluvili jsme se, že si brzy vyjedeme zase.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama