Reklama
 
Blog | Alena Matulová

Chtěla jsem pro maminku něco opravdu výjimečného

Moje maminka je ten typ člověka, který pro spoustu lidí vypadá jako blázen. Hodně se zajímá o esoterično a všechny tyhle věci s touto tematikou úzce související. Ačkoli tento její životní styl, kterému podlehla před několika lety, osobně příliš neholduji, rozhodně jí v tom podporuji a nijak jí za to neodsuzuji. Maminka je pro mě anděl s tváří člověka, možná právě proto mě nepřekvapilo, když tehdy přišla s tím, že se zajímá o tyhle pro mě nesrozumitelné věci.

Letos v létě oslavila svoje kulaté 80. narozeniny, ke kterým jsme jí společně se sestrou chystaly velkou oslavu. Vzhledem k tomuto úctyhodnému životnímu jubileu jsem se rozhodla, že jí věnuji nějaký opravdu úžasný dárek, kterým jí vyrazím dech. Samozřejmě jsem si mohla práci ulehčit a věnovat jí tolik oblíbený pečený čaj nebo kazetu s kosmetikou, já však měla pocit, že to chce něco úplně jiného.

Svěřila jsem se s nápadem sestře, která se nabídla, že dáme hlavy dohromady a společně na něho přijedeme. Pár dní na to mi volala, že jí kolegyně z práce, která je povahou něco podobného jako naše maminka, doporučila stránku, na níž prodávají speciální náhrdelníky. Nadiktovala mi adresu e-shopu ivankabalconi.cz a já si ji hned našla, abych se podívala, jaké skvosty tam nabízí. Mile mě překvapil vzhled stránek, který na mě působil přátelsky, leč profesionálně.

Dozvěděla jsem se, že v e-shopu prodávají náhrdelníky z drahých kamenů, přičemž některé z nich mají dokonce léčivé účinky. Pochopila jsem, že se to týká esoteriky, což byl další důvod k tomu, abychom společně se sestrou dárek pro maminku objednaly přímo tady. Našla jsem kategorii, kde nabízely náhrdelníky podle znamení zvěrokruhu a v tu chvíli bylo rozhodnuto.

Dárek jsem objednala a těšila se, až dorazí. Netrvalo to dlouho, zrovna u mě byla sestra, když na zvonek cinkal pošťák a dal mi balíček. Náhrdelník nám oběma vyrazil dech. Na oslavě maminčiných narozenin sklidil obrovský úspěch – a to nejen u maminky, která při pohledu na něj měla oči zalité slzami dojetí.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama